Strona główna konkursów
Sprawdzian zintegrowany Język angielski

Panda Junior

Kurczak EDI gorąco wita i serdecznie zaprasza wszystkich uczniów edukacji wczesnoszkolnej do wzięcia udziału w konkursie PANDA JUNIOR. Konkurs polega na rozwiązaniu przez uczniów testu zintegrowanego poruszającego zagadnienia edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej i społecznej.

Konkurs odbędzie się: {EDI_PANDA_JUNIOR_DATA_TESTU_1} w szkołach, które terminowo dokonały zgłoszenia. Godzinę rozpoczęcia ustala szkolny koordynator konkursu. Konkurs trwa 45 minut + 15 minut na sprawy organizacyjne. Materiały niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia konkursu otrzymają Państwo drogą pocztową na kilka dni przed konkursem (w wypadku nie otrzymania materiałów prosimy o kontakt telefoniczny 22 509-86-70). W przesyłce znajdą Państwo:
•    testy konkursowe (dla każdego ucznia przeznaczone są 2 testy: czystopis i brudnopis),
•    druk protokołu z instrukcją przeprowadzenia konkursu,
•    druk wpłaty,
•    kopertę zwrotną.

Konkurs Panda Junior ma formę testu składającego się 21 ciekawie opracowanych pytań. Dla każdej klasy przygotowany jest oddzielny test dostosowany do obowiązującej podstawy programowej. Wybraną przez siebie odpowiedź uczeń zakreśla zamalowując czarnym lub niebieskim długopisem odpowiednie pole.

Dla najlepszych uczniów EDI przygotował atrakcyjne nagrody.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Prosimy o kontakt telefoniczny: (22) 509-86-70 lub na adres e-mail: edi@edi.edu.pl

 

EDI życzy powodzenia!

Testy archiwalne

 

Copyright by EDI

 
  MENU        
 

Subskrypcja
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, wpisz swój adres email

Logowanie

Współpraca


Jesteśmy częścią
logoCSE