banner biblia

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie!


EDI ogłasza ogólnopolski konkurs Biblia i Przypowieści Biblijne przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych (klasy I-VIII). Celem konkursu jest pogłębienie wiedzy biblijnej i znajomości Pisma Świętego wśród dzieci i młodzieży szkolnej.

Konkurs Biblia i Przypowieści Biblijne zostanie przeprowadzony w dniu 28.11.2023 r., na podstawie przesłanych materiałów.

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 09.11.2023 r.

Przewiduje się przygotowanie trzech rodzajów testów: Poziom 1 dla edukacji wczesnoszkolnej (kl. I-III), Poziom 2 dla szkoły podstawowej (kl. IV-VI), Poziom 3 dla szkoły podstawowej (kl. VII-VIII). Każdy test składać się będzie z 30 pytań i przyporządkowanych do nich czterech wariantów odpowiedzi, z których co najmniej jeden jest poprawny. Za udzielenie poprawnej odpowiedzi uczestnik otrzymuje 1 punkt. Natomiast za błędną odpowiedź -1 punkt. Nieudzielenie odpowiedzi na dane pytanie sprawia, że zawodnik otrzymuje 0 punktów.

Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uznania potwierdzające uczestnictwo w konkursie, a najlepsi zostaną uhonorowania dyplomami laureata, wyróżnienia oraz nagrodami książkowymi. Dyplomy i nagrody zostaną rozdane na podstawie rankingów przygotowanych oddzielnie dla wszystkich trzech grup wiekowych. Ponadto szkolny koordynator konkursu otrzyma stosowne zaświadczenie informujące o przeprowadzeniu ogólnopolskiego konkursu tematycznego.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie. Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie.

Dane kontaktowe

logo mobile

ul. Czarnołęcka 26D
04-740 Warszawa

edi@edi.edu.pl
Telefon: 22 509-86-70
Faks: 22 509-86-71

SubskrypcjaObserwuj nas

meta facebook

Ta strona używa plików Cookies oraz działa zgodnie z Polityką prywatności.

Polityka prywatności